חנוכיות סיטונאות

להזמנת חנוכיות סיטונאית כתבו לנו כאן:

חנוכה – חג יפה כל כך

האור בחנוכה הוא נושא מרכזי ובולט של החג, ומלווה בהדלקת חנוכייה בכל אחד מימי החג – בחנוכה נהוג להדליק את החנוכייה במשך שמונה ימים, כאשר בכל יום שעובר מוסיפים עוד נר לחנוכייה וזאת בנוסף לשמש אותו מדליקים בכל יום. החנוכייה נועדה לפרסם את ניצחון המכבים ואת נס פך השמן שהחזיק שמונה ימים.

על פי המצווה יש להדליק את נרות החנוכה בכל בית יהודי במקום נגלה לעין, כמו על עדן חלון או פתח הבית. המצווה מדברת על הדלקת נרות, אולם כיום מקובל להדליק את חנוכייה עם שמונה קנים ועוד קן מוגבה הידוע בשם – שמש. חג החנוכה נחגג גם בשל השמחה על חידוש בית המקדש ובשל חנוכתו מחדש, לכן החג נקרא – חנוכה. בסופו של דבר הוחלט במקורות כי החג יקרא גם חג האור וייחגג על יד הדלקת המנורה כזכר לנס השמן.

מדוע אנו נוהגים להדליק חנוכיות בחג?

על פי היהדות בכל שנה כאשר אנו חוגגים את חג החנוכה ומדליקים את החנוכייה אנו משחזרים לא רק את ניצחון המכבים ונס השמן, אלה גם את חנוכת בית המקדש. הדלקת הנרות היא סמל לאחת העבודות החשובות ביותר שנעשו בבית המקדש והיא הדלקה והפצה של אור. בנס פח השמן, השמן הספיק כדי להדליק את המנורה בעלת שבעת הקנים במשך שמונה ימים רצופים. כסמל לנס זה אנו מדליקים נר אחד ושמש ביום הראשון ומוסיפים בכל יום עוד נר כדי להראות את מספר הימים שבהם המנורה דלקה, וגם כדי לתת קנה מידה לגודל הנס.

חג החנוכה הוא ללא ספק אחד החגים האהובים. יהודים בכל רחבי העולם חוגגים אותו ויש לו מסורת בת מאות שנים הכוללת אוכל, שירים וחוויות שמאחדות את כל בני ישראל. סמלי החג העיקריים הם חנוכיות, סביבונים, סופגניות ולביבות, אשר כל אלה משמחים ומחממים כל לב, ולכן אין זה פלא שזהו החג האוהב על מבוגרים וילדים כאחד. מסיבה זו יהודים רבים מחפשים מדי שנה לרכוש חנוכיות בסיטונאות כדי להדליקן בביתם, כחלק מציון החג.

אם אתם מחפשים חנוכיות סיטונאות באיכות גבוהה, סטודיו "עמנואל" שבירושלים הוא המקום הנכון עבורכם. בסטודיו עמנואל יש מגוון עצום של חנוכיות מיוחדות. ישנם חנוכיות בשלל גדלים, צבעים וחומרים. תוכלו למצוא חנוכיית שלהבת, חנוכיית חיתוך לייזר במגוון עיצובים כגון פרחים, רימונים וירושלים, חנוכיית נסיעות, חנוכיית סביבונים, חנוכיית רימונים, חנוכיית ספירלה, חנוכיית קנים, חנוכיית קוביות, חנוכיית צינורות, חנוכייה קלאסית, חנוכיית אקורדיון, חנוכיית חב"ד, חנוכיית טבעות, חנוכיית גלילים, חנוכיות לילדים כגון חנוכיית רכבת, חנוכיית תיבת נח, חנוכיית פיות, חנוכייה כבאית ועוד

בסטודיו עמנואל ניתן לראות ולרכוש מוצרי יודאיקה שנעשו על ידי האומן – יאיר עמנואל. חפצי האומנות שבחנות מציגים אומנת יהודית שימושית בעיצובים וצבעים מרהיבים. המוצרים עשויים בקפידה ונבחרו מחומרי גלם איכותיים ומהודרים על פי מיטב המסורת היהודית, וזאת כדי להבטיח לכם עיצוב ייחודי והנאה מהפריטים במשך שנים ארוכות. לסקירת כלל המוצרים לחצו כאן, לקבלת פרטים נוספים ניתן ליצור קשר במייל emanueljudaicaisrael@gmail.com ובטלפון 026719471.